Ana sayfa

DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Danfoss Hidrolik Motor satış için
iyi kalite Danfoss Hidrolik Motor satış için
Müşteri yorumları
Günaydın ! Fabrikanızdaki herkese selamlarını söyleyin, iyi hidrolik motor! Acelem var, işim var, çiftçilik! 2020 ilkbaharına hazır alanlar! kar yağıyor ve dondan sonra sahada tekrar Jarmo olabilir! Saygılarımla, Jarmo!

—— Jarmol

Sevgili maggie, sizinle işbirliği yapmaktan çok mutluyum. Hidrolik motor harika!

—— Sam (Mali)

شكرا ، ماجي. شكرا لشركتك على حل مشكلة تسرب محرك لدينا ، المحركات الخاصة بك كبيرة!

—— Adel Benhamadi (Lybia)

Merhaba maggie, sizinle çalışmaktan mutluyuz ve hidrolik motorun kalitesinden memnun kaldık.

—— Alex (Rusya)

Bmer-2 motorunuzu beğeniriz, sadece iyi fiyatlardan değil, aynı zamanda kalite ve hizmetten. Ve çok hızlı teslimat. Aferin!

—— Sharon (Filipinler)

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD

1 2 3
DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD

 • Üretim hattı

  Hidrolik motor: Üst düzey ileri üretim teknolojisini ve en iyi makineyi benimseyerek, yüksek seviyeli hidrolik orbital motor ve hidrolik direksiyon ünitesi üretmekteyiz. Hidrolik yörünge motoru Danfoss veya Eaton / Char Lynn hidrolik motorlarının yerini alabilir. Hem disk dağıtım motoruna hem de şaft dağıtım motoruna sahibiz.

  Motorlar için.

  Hidrolik direksiyon ünitesi: Ürünlerimiz Danfoss veya Eaton / Char Lynn ile aynı bağlantı noktasına sahiptir. Direksiyon ünitesinin açık merkez reaksiyonu veya yakın merkezi fonksiyonları var, tahliye vanası ayarlı veya tahliye vanası olmayan direksiyon var. OSPB, OSPC serisi gibi komple serilerimiz var.

  Dişli pompa ve dişli motoru : Dişli pompamız CASAPPA ile aynı bağlantıya sahiptir. MARZOCCHI, VARISCO veya SHIMADZU Marka, Grup 1, Grup 2'ye sahibiz…

  Kanatlı pompa ve kanatlı motor : Üst düzey üretim tesisleri ve teknolojilerle, kanatlı pompanız Vikers veya Tokimec Marka Kanatlı Pompanın yerine geçebilir.

  • V serisi düşük gürültü içi kanatlı pompalar,
  • VQ serisi yüksek hız ve basınçlı intra-vane pompalar,
  • YB serisi orta basınç ve orta yüksek basınçlı kanat pompaları,
  • PV serisi düşük gürültü kanatlı pompaları,
 • OEM / ODM
  biz IS9001 sertifikası ve AT sınav belgesi var. Müşteriye teslim edilen her ürünün aynı kalitede olmasını sağlamak için sıkı ürün kalite kontrol yönetiminde somutlaşan kalite kontrol uygulamalarına ve prosedürlerine sahibiz

 • Ar-Ge
  Her çeşit 51 teknik elemanla üçten fazla çalışanımız var. Kuruluş sabit varlıkları, 22.000 metrekarelik bir alanı kaplayan, kırk iki milyon RMB'dir. 1,6 milyon adetlik hidrolik parçaları üreten yaklaşık 208 makine var.

İletişim bilgileri
DANYANG TITAN POWER FLUID COMPONENT CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. zhu

Tel: 15052963368

Faks: 86-511-86575886

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)